секрети здоров'я Секрети красиСекрет енергії взимку: ТОП 5 продуктівпоновлено06.02.202020.01.2020 Залишити коментар до Секрет енергії взимку: ТОП 5 продуктів 5 продуктів, щоб отримати енергію взимку. Подивитися цю публікацію в Instagram 🔥 Мій секрет енергії взимку : ТОП-5 продуктів 🔥 ⠀ 🌞 А сонце світить усім однаково 😃 І саме завдяки йому ми отримуємо достатню кількість вітаміну D, який покращує настрій і дає нам більше енергії. Ось зараз мені цього прям сильно не вистачає. Ритм дня швидкий, багато працює. Але весь час хочеться їсти і спати., у вас теж так???🧐 Або я одна така 🙈 ⠀ Хочу вам підкинути топ-5 продуктів, якими я зараз рятуюся)) Спробуйте ввести їх в свій раціон дня і помітите прилив сил. Мені не шкода, користуйтесь на здоров'я 😉 ⠀ 1) 🍌Банани. Це швидкі вуглеводи, відповідно, і енергію вони дають різко, але не довго. Я їх їм в якості перекусу між клієнтами. Та й смачно це мені 😅⠀ ⠀ 2) 🍫 Чорний шоколад. Хай вибачать мене всі ПП-шники інстаграма, але “-Мене звуть Діана, я шоколадозавісімая. Не їм шоколад вже 6 годин 🙊 -Привіт, Діаааана, наша група тобі допоможе 🤣” Була. Зараз я їм його рідше і мене все влаштовує. Це дійсно працює. Гормон радості точно виробляє, а з ним і ворушитися активніше простіше. Тепер ви знаєте, чому я така позитивненька завжди 😂⠀ ⠀ 3) 🍘Сочевиця. Стабілізує рівень глюкози в крові. Всі бобові дуже ситні і замінюють м'ясо, так як містять багато білка. Це те, що потрібно для справжніх супер-героїнь у режимі нон-стоп 💪 Їмо, дівчинки, і оремо далі 😅 4) 🌰 Горіхи. смачно, корисно, але жирно і можлива алергія. Тому, з ними потрібно бути обережними. Горішки у мене часто лежать в сумочці, як екстрене перекус “на ходу”, якщо не встигаю вже поїсти зовсім, а бігти кудись потрібно. Або під час довгих конференцій без ланчу, теж рятує 👌 Арахіс та кедрові горішки, здебільшого, у мене можна знайти по кишенях) Тільки не лізьте перевіряти, мало що там у мене є 😅 ⠀ 5) Багато води. От же ж банальщину я вам тут втираю, Так?))) Всі знають, не всі п'ють. Я п'ю рідини багато, але в більшій мірі трав'яні чаї (ну це чай без чаю, одна травичка😅 P.S. Трава легальна, якщо що). П'ємо – рухаємось. Як мінімум, до туалету і назад будете ходити частіше, ніжки розминати у своїх офісах 😉 ⠀ Фух, розповіла я вам свій Топчик. А де ви берете енергію? Розкажіть хоч щось і мені на заміну. 😘 Допис від МАКІЯЖ ФОТОГРАФ ПРИЧЕСКИ КИЇВ (@style.wizard) 20 січень 2020 в 6:57 PST А які здорові продукти харчування найбільше подобаються вам? Що ви порадите є, щоб відчувати себе бадьорим, енергійним і повним сил в будь-який час року?